Samen ontwikkelen met passie en respect

Ouderwerkgroep 
 

De Ouderwerkgroep in het kort
Vanuit elke groep is ten minste één vertegenwoordigende klassenouder lid van de "ouderwerkgroep". De werkgroep houdt zich bezig met het organiseren en uitvoeren van buitenschoolse en onderwijsondersteunende activiteiten en festiviteiten.
 
Ledenlijst Ouderwerkgroep (klassenouders)
1-2a Suzan Lommen  06-50601558 suus1011@hotmail.com
  Samantha Ponjee 06-41701045 samantha1206ponjee@hotmail.com
  Yvonne Franssen 06-13683690 yvonfranssen@hotmail.com
1-2b Miranda Verpoort 06-20881229 mirandaverpoort@hotmail.com
  Sabine Venhovens 06-30537340 sabine_venhovens@hotmail.com
  Jeannette Willemse 06-12796686 jeannette_inlove@hotmail.com
1c Deze ouders worden op de infoavond gevraagd    
3 Patricia Basten 06-12470157 patriciavankol@hotmail.com
  Susanne Graat 06-23646692 fam-willems@home.nl
  Danielle Denissen 06-55843676 ddenissen@live.nl
4 Sabine Schallmaier 344646 sfbschallmaier@home.nl
  Natasja Verspaget 06-14166875 natasjaverspaget@gmail.com 
  Kiki Heijnemans 06-41529301 kiki_heijnemans@hotmail.com
5 Marion Fleuren 343399/06-43118099 marionfleuren@home.nl
  Ramona Derks 801579/06-55130919 ajadirk@telfort.nl
6 Anita van Bracht 344202 edwin-anita@home.nl
  Bianca Rütten 06-13371211 danny.en.bianca@home.nl
7 Sandra Loeffen 341937 sama.loeffen@hotmail.com
  Hennie Remmen 340902 aycko15@home.nl
  Mira van Haperen 06-48041610 miravhaperen@gmail.com
8 Ramona van de Laar 324560 ramonavandelaar@gmail.com
  Marie-José Buitelaar 342486 al.buitelaar@home.nl
 
Voorzitter:  Patricia Basten  06-12470157 patriciavankol@hotmail.com
Secretariaat:  Maaike van Mil  06-11045691  maaikevmil@hotmail.com
Penningmeester:  Anita van Bracht   06-13014070  edwin-anita@home.nl